Ons team

Ons Team

Aecetia Oost-Vlaanderen
  • Gerechtsdeurwaarder Pierre De Mey
  • Gerechtsdeurwaarder Bob Riské
  • Kandidaat-gerechtsdeurwaarder Katrien Goubert
  • Kandidaat-gerechtsdeurwaarder Petra Vancamp

Bevoegd om op te treden in het gerechtelijk arrondissement Oost-Vlaanderen.

Hoofdkantoor 
Brusselsestraat 116, 9200 Dendermonde
052/21.39.11

ovl@aecetia.be


Antenne
Schoolstraat 6W4, 9160 Lokeren
09/348.70.74

ovl@aecetia.be

Openingsuren
Hoofdkantoor: elke werkdag van 8-12u 
Antenne: ma-di-do-vrij 8.30-11.30 / woe gesloten
Telefonisch bereikbaar van 8 tot 17u

 


Aecetia Brussel
  • Gerechtsdeurwaarder en erkend bemiddelaar Peter Coene      
  • Gerechtsdeurwaarder Caroline De Mey
  • Kandidaat-gerechtsdeurwaarder Doreen Uwineza
  • Kandidaat-gerechtsdeurwaarder Petra Van Camp

Bevoegd om op te treden in alle gemeenten van het gerechtelijke arrondissement Brussel.

Hoofdkantoor
Haachtsesteenweg 1792, 1130 Haren


Antenne
Metalenstraat 1, 1040 Etterbeek

02/479.99.04
bxl@aecetia.be


Openingsuren
Hoofdkantoor: elke werkdag van 8-12u
Bijkantoor: op afspraak
Telefonisch bereikbaar van 8 tot 17u


Gerechtelijk arrondissement Oost-Vlaanderen


Aalst, Aalter, Assenede, Berlare, Beveren, Brakel, Buggenhout, De Pinte, Deinze, Denderleeuw, Dendermonde, Destelbergen, Eeklo, Erpe-Mere, Evergem, Gavere, Gent, Geraardsbergen, Haaltert,  Hamme, Herzele, Horebeke, Kaprijke, Kluisbergen, Knesselare, Kruibeke, Kruishoutem, Laarne, Lebbeke,  Lede, Lierde, Lochristi, Lokeren, Lovendegem, Maarkedal, Maldegem, Melle, Merelbeke, Moerbeke, Nazareth, Nevele, Ninove, Oosterzele, Oudenaarde, Ronse, Sint-Gillis-Waas, Sint-Laureins, Sint-Lievens-Houtem, Sint-Martens-Latem, Sint-Niklaas, Stekene, Temse, Waarschoot, Waasmunster, Wachtebeke, Wetteren, Wichelen, Wortegem-Petegem, Zele, Zelzate, Zingem, Zomergem, Zottegem, Zulte, Zwalm


Gerechtelijk arrondissement Brussel


Brussel: Anderlecht, Brussel, Elsene, Etterbeek, Evere, Ganshoren, Jette, Koekelberg, Oudergem, Schaarbeek, Sint-Agatha-Berchem, Sint-Gillis, Sint-Jans-Molenbeek, Sint-Joost-ten-Noode, Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Pieters-Woluwe, Ukkel , Vorst, Watermaal-Boisvoorde, Halle-Vivloorde : Affligem, Asse, Bever , Beersel, Kraainem, Dilbeek, Drogenbos, Galmaarden, Gooik, Grimbergen ,Halle ,  Herne, Hoeilaart, Kampenhout, Kapelle-op-den-Bos, Lennik, Liedekerke, Linkebeek, Londerzeel, Machelen, Meise, Merchtem, Opwijk, Overijse, Pepingen, Roosdaal, Sint-Genesius-Rode,  Sint-Pieters, Leeuw, Steenokkerzeel, Ternat, Vilvoorde , Wemmel, Wezembeek-Oppem, Zaventem , Zemst